AYBASTI SİGORTA HAKKINDA 

Faaliyete başladığı ilk günlerden bu yana sigortacılık alanındaki dürüstlük ilkesi anlayışından bir an bile ayrılmayan AYBASTI SİGORTA  günümüzde 7.000 müşteriye ulaşmış olmanın gururunu yaşamaktadır. AYBASTI SİGORTA bugün de Türkiye’nin her yerinden müşterilerine ilk günkü heyecan ve dürüstlük ilkesi doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. 

Acentemiz 2014 yılında Emrullah Karayel tarafından kurulmuş olup ismini karadenizin incisi ordu ilimizin aybastı ilçesinden almıştır. Acentemiz türkiyenin her bölgesine poliçe düzenleyebilmekte olup  kurumsal yetkili acente belgesine sahiptir. 

 

SATIŞ PAZARLAMA EKİBİMİZ

Acentemiz sektörde çok hızlı gelişen yeni sigorta ürün ve branşları doğrultusunda  günümüz teknoloji ve değişim süreci ile birlikte tüm personeli ile birlikte sürekli yeni bilgi eğitim ve seminerlere katılarak sürekli bilgi tazelemekte ve siz değerli müşterilerine sürekli doğru bilgi ve tecrübe ile destek sağlamakta olup,  poliçe başlangıcı ile sorumluluğu üzerimize alıp 1 yıl boyunca tüm süreçte cep ve ofis telefonlarımız 24 saat açık olup tüm personelimize 24 saat ulaşabilme garantisi ile siz değerli müşterilerimize 7/24 destek sağlamaktayız..

 

HASAR DEPARTMANI

Bir acentenin en önemli departmanının  hasar departmanı olduğu bilinci ile acentemizde hasar birimiz ayrı tutulmuş ve hasar bölümümüzün personeli ayrı  eğitilmektedir . AYBASTI SİGORTA olarak   siz değerli müşterilerimizi aslında hasar sonrası  tamir servisi , sigorta şirketi , ve eksper arasında köprü ve ilişkileri en hızlı  iyi şekilde yürüttüğümüz için kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz.. ayrıca acentemizin istanbulda anlaşmalı oto servisi bulunmakta olup hasar sürecinde acentemize özel uygun fiyata araç tamiri yapılmakta ve sigorta ve kasko poliçenizden tüm araçlarınız ücretsiz onarılmakta , ve araçlarınızın değer kayıpları ve tüm yasal haklarınız takip edilerek hasardan en az zarar ile kurtulmanız için var gücümüz ile çalışmaktayız..

 

TEKNİK OPERASYON BİRİMİ

Acentemizde iş yükünün en çoğunu  teknik personellerimiz yüklenmektedir sigorta poliçesinde onlarca teminat olmakta olup en küçük bir teminat bile sizlere hasar sonrası zorluk çıkarabilmekte ve hasarınız karşılanamamaktadır bu yüzden teknik birimimiz titiz davranmakta ve sizleri zora sokacak eksik sigorta veya muafiyet teminatlarının kontrollerini yaparak sizlere en uygun fiyata yapılabilecek en doğru poliçe ve teklifi hazırlamaktadır.

 

'' hayatın risklerini biz üstlenelim , güzellikleri size kalsın.. ''